Arama
Filtreler
Kapat

Gizlilik Politikası

GİZLİLİK VE GÜVENLİK
Kişisel Bilgilerin Gizliliği ve Güvenliği


Üyelerimizin /Müşterilerimizin sharqtery.com ‘a verdikleri bilgilerin gizliliği, güvenliği ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.
• sharqtery.com en az 256 bit SSL şifreleme sistemi ile korunmaktadır .
• Kişisel/İletişim bilgileriniz konusunda hassas olduğunuzun farkındayız. Üyelerimizin/Müşterilerimizin üyelik kaydı veya sitemizde alışveriş yaparken kullanmış oldukları teslimat/fatura adresi, telefon numaraları, e-posta adresi..vb. veya ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amacıyla girdikleri kredi kartı,banka kartları..vb bilgilerininin gizliliği ve güvenliği bizler için de önemlidir ve asla üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlarla paylaşılmaz ve görüntülenemez. (Bu gibi bilgiler ancak yasal düzenlemelerle belirlenen yükümlülüklere göre ilgili yerlerle paylaşılabilir).
• Alışveriş esnasında sadece sipariş işlemi süresince kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler tutulur.
• sharqtery.com ‘a vermek istemeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz. Mağazamıza üyelik kaydı esnasında sizden istenen tüm kişisel bilgilerden; zorunlu olanları hariç, istediklerinizi bildirmeyebilirsiniz. Üyeliğinizi oluştururken sharqtery.com ile paylaştığınız kişisel bilgileriniz, sadece, siparişlerinizin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılır (bu bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olması bu açıdan mühimdir). Sharqtery.com eksik bilgilerden kaynaklanan aksamalardan oluşacak sorumlulukları kabul etmez.
• sharqtery.com ‘a üye olurken girdiğiniz tüm bilgilere, sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Başkaları, üye login bilgilerinizi güvenle koruduğunuz takdirde, sizinle ilgili bilgilere ulaşamaz ve güncelleyemezler.
• sharqtery.com belirli dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanyalar, yeni ürünler, promosyonlar,…vb. hakkında bildirimlerde bulunabilir. Müşteriler veya üyeler bu tip bildirimleri alıp almama veya nasıl alacakları hususundaki tercihlerini e-posta yoluyla (üyelikten ayrılma linki) yapabilirler.