Arama
Filtreler
Kapat

Hakkımızda

Ülkemiz, mutfağıyla ve çok zengin ürün portföyüyle, dünyanın nadir kaliteli beslenme kültürüne sahip üretim mekanlarındandır. Kendi coğrafyamızın ürünü doğal, sağlıklı, katkısız ve organik damak tatlarımız, unutulmaya yüz tutmuş olan yöresel lezzetlerimiz, kaybedilmemesi hatta tanıtılması gereken değerlerimizdir.

Kayseri'nin tarihi Talas ilçesinde faaliyet gösteren "Sharqtery Kahvaltı Salonu" muzun zengin kahvaltı menüsünü; kaliteli, doğal ve yöresel ürünlerini müşterilerimizin takdiri vesilesiyle uzak mesafelere de ulaştırma ve tanıtma gayreti bizi sanal dünyaya taşıdı. Türk mutfağının klasik olmuş seçkin lezzetleriyle ve doğal ürünlerimizle kendi mekanımızda kahvaltı yapma fırsatını bulamayan müşterilerimize en tabii hakları olarak "gelemiyorsanız ayağınıza kadar getirelim" düşüncesiyle üretim, satış ve pazarlama hizmeti vermek istedik.

Bizi tercih eden tüm konuklarına sunduğumuz huzurlu bir ortamda ailecek geçirilecek keyifli bir vakti, nesillerdir tükettiğimiz yörelerimize has özel lezzetleri ve ziyafet şölenini, unutulmuş doğal damak tatlarını, kahvaltı mekanlarının vazgeçilmezi Sharqtery olarak artık sizlere de ulaştırıyoruz.

Pastırma ve sucuğun başkenti, İç Anadolu'nun zirvesi Erciyes eteklerine serpilmiş, dört mevsimin bir başka güzel olduğu Kayseri'nin muhteşem doğasında yetişen hayvan ürünlerinin yanısıra geleneksel ve modern yöntemlerle tarım ve ziraat ürünleri de üretiliyor. Bunlardan bilhassa neredeyse tamamı Kayseriden dünyaya yayılan, şifa kaynağı, "gilaboru" ülkemizde hala pek az biliniyor. Bu vesileyle, yerel üreticilerimizin ve bihassa köylülerimizin el emeği-göz nuru tabii ürünlerini sizlere ulaştırmak bizim için ayrı bir mutluluk kaynağı.

Kaliteli birlikteliğimizin artarak devam etmesi temennimizdir.

Sağlıklı beslenme sizin de en doğal hakkınız...Şifalar Olsun Efendim...